Enka Dişli İmalat Sanayi - Hizmetlerimiz;

Kremayer Dişli - Kremayer Dişli İmalatı

Kremayer dişli endüstride yaygın olarak kullanılan dişli çeşitlerindendir. Kremayer dişliler dairesel hareketin doğrusal harekete çevrilmesi amacıyla kullanılır. Kremayer dişli. düz bir yüzeye açılan dişler sayesinde, dönebilen pinyon dişlinin hareketini tek yönde ilerlemeye çevirir.

Zincir Dişli - Zincir Dişli İmalatı

Zincir Dişli eksenler arası mesafenin uzun olduğu ve aynı düzlemde dönme hareketin aktarılması gerekli alanlarda kullanılan dişli çeşididir. Zincir Dişli avantajlarından biri ise mesafe uzamasına rağmen güç aktarma sistemlerinin bir parçası olarak Zincir Dişli sorunsuz çalışabilmeleridir. Zincir Dişli kullanılarak yüksek tork elde edilebilir.

İç Dişli - Çember Dişli - Çember Dişli İmalatı

Zincir Dişli eksenler arası mesafenin uzun olduğu ve aynı düzlemde dönme hareketin aktarılması gerekli alanlarda kullanılan dişli çeşididir. Zincir Dişli avantajlarından biri ise mesafe uzamasına rağmen güç aktarma sistemlerinin bir parçası olarak Zincir Dişli sorunsuz çalışabilmeleridir. Zincir Dişli kullanılarak yüksek tork elde edilebilir. Zincir Dişliler yapısından dolayı genelle düşük devir gerektiren dişli mekanizmalarda kullanılırlar.